Dla kobiet

Już po pierwszym zabiegu widoczny jest efekt, który zostaje utrwalony podczas kolejnego spotkania. Oszczędzasz w ten sposób czas i masz gwarantowany efekt.

Mikropigmentacja to zabieg całkowicie wodoodporny i trwały. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz rezygnować z ulubionych zajęć, z obawy przed poceniem się czy rozmazaniem.

Kamuflaż zakoli metodą Natural Cover nie wymaga od Ciebie żadnych specjalnych czynności pielęgnacyjnych. Nie musisz nic wcierać, wkłuwać, niczym smarować. Zyskujesz możliwość czesania się tak jak chcesz, oraz robienia rzeczy które lubisz bez obawy i kompleksów. Co najważniejsze to jest efekt, który trwa długo i się nie zmywa.


” Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na początku podchodziłam trochę sceptycznie, bo próbowałam już różnych rzeczy. Nie nastawiałam się na jakieś wow, ale muszę przyznać że fajnie to wygląda”.
Aleksandra P.

„Po zabiegu Natural Cover moja przyjaciółka nie mogła uwierzyć, że to „tatuaż”. Dopiero jak pozwoliłam jej dotknąć to się przekonała, że to nie prawdziwe włoski”.
Maja M.

“Wszyscy znajomi są w szoku, że po kilkunastu latach zapuściłam grzywkę i zaczęłam upinać wysoko włosy. Chyba nikt się nie zorientował, że miałam zrobiona mikropigmentację. Przynajmniej nikt mi nie dał odczuć, że coś widać, ani nikt nie pytał co to”.
Ania B.


Zobacz jak w łatwy sposób można sprawić, że zamiast zbyt dużych zakoli będziesz mieć mnóstwo tzw. „baby hair”.

Fotorelacja z zabiegu kamuflażu zakoli metodą Natural Cover.

jak ukryć zakola u kobiety
kamuflaż zakoli
Kamuflaż zakoli technika Natural Cover zdjęcie przed i po zabiegu
kamuflaż zakoli
Kamuflaż zakoli technika Natural Cover zdjęcie przed i po zabiegu

Podsumowując:

  • Zabieg jest praktycznie bezbolesny
  • Pozwala Ci w szybki i skuteczny sposób rozwiązać problem zbyt dużych zakoli
  • Efekt utrzymuje się nawet kilkanaście miesięcy
  • Wrysowane włoski wyglądają bardzo naturalnie i tworzą efekt tzw. „baby hair”
  • Mikropigmentacja jest zabiegiem całkowicie wodoodpornym, więc nie musisz się martwić o rozmazanie, wybrudzenie itp
  • Mikropigmentacja nie uszkadza naturalnych cebulek, więc można wykorzystać tę technikę również w trakcie innych terapii na których efekty trzeba dłużej poczekać
  • Jest to metoda relatywnie tania biorąc pod uwagę jej trwałość, skuteczność
  • Wiesz jakiego efektu możesz się spodziewać.

Męczą cię zbyt duże zakola i chcesz je ukryć?

Teraz jest sposób żeby zrobić to skutecznie, wodoodpornie i na długo.

Problem kobiecych zakoli często jest bagatelizowany.  Jeżeli dotyczy on także Ciebie dobrze wiesz, że pokutuje przekonanie, że taka już uroda i trzeba to zaakceptować. 

Mężczyźni uważają natomiast, że kobiety mają łatwiej. Rozpuszczą swoje długie włosy i problem znika. 

Czy rzeczywiście tak jest? Dobrze wiesz, że nie. 

Jeżeli któryś z poniższych przykładów jest Ci znany to kamuflaż zakoli jest dla Ciebie!!!

Bo co w sytuacji, gdy w zwiewnej sukience spacerujesz po plaży i zamiast cieszyć się chwilą przeklinasz w duchu wiatr, który odsłania to czego odsłaniać nie chcesz. 

Zapytana o ulubioną porę roku odpowiadasz że zima. Chociaż kochasz wiosnę i lato, ale wtedy nie możesz bezpiecznie ukrywać swojego kompleksu pod czapką. 

Co z tego, że świetnie pływasz i chciałabyś wskoczyć do wody, a później się z niej wynurzyć niczym syrena przed ukochanym (nawet tym potencjalnym). Boisz się jednak zanurzyć głowę bo zobaczy on tylko wielką pustkę powyżej skroni?

Nie mówię już nawet o tym, że KAŻDA kobieta wygląda przepięknie z wysoko upiętymi włosami, odsłaniającymi ramiona, kark…no i przy okazji zakola.

Czy w takim razie musisz się pogodzić z losem i tęsknie wzdychać do swojego wymarzonego wizerunku?

Albo dawać się naciągać na marketingowe sztuczki, które zamiast rozwiązać problem dokładają pusty portfel jako kolejny? 

W 2017 roku podczas gdy wszyscy guru mikropigmentacji debatowali podczas Meeting of Minds o przyszłości branży w mieście Manchester, moje oczy zwróciły się ku ukochanemu Los Angeles.

Miasto Aniołów mnie nie zawiodło. Zwłaszcza dwie sprytne kobiety, które pokazały jak w sposób zupełnie naturalny pomóc kobietom ukryć zakola.

Technika ta podbiła moje serce, wryła się w umysł i już wiedziałam, że jest idealnie kompatybilna z moją metodą Natural Cover.

Przez kolejne dwa miesiące pozbawiałam zakoli wszystkie kobiety z otoczenia ,oraz te „namówione” przez te z otoczenia.

Przy każdym zabiegu towarzyszyła mi myśl „dlaczego ja tego nie robiłam wcześniej”? Mogłabym tak jeszcze długo opisywać, jakie to umysłowe lenistwo musiało mnie ogarnąć, że wcześniej na to nie wpadłam. Wolę wykorzystać ten czas na pokazanie Ci jak zupełnie naturalnie możesz ukryć zakola i nareszcie pozwolić sobie na chwile zapomnienia.

Oczywiście przy wykorzystaniu techniki mikropigmentacji.

Delikatne włoski wyglądają jak naturalne. Zakola przestają być widoczne.

Po odgarnięciu włosów do tyłu masz wrażenie, że zakola są wypełnione delikatnymi włosami. Dokładnie w taki sposób jak wymyśliła to natura.

jak ukryć zakola
Dorysowane włoski w zakolach
zagęszczenie zakoli
Zakola zagęszczone dodatkowymi włoskami

Zakola można zakamuflować skutecznie i na długo.

Mikropigmentacja w subtelny sposób wypełnia włosami wszystkie miejsca, które tego potrzebują. Nie ściera się, nie rozmazuje, nie zmywa, nie trzeba jej powtarzać częściej niż raz w roku.

Wygojona pigmentacja wygląda jak baby hair.

Na górnym zdjęciu widać, że po zagojeniu się, wrysowane włoski wyglądają dokładnie jak naturalne, pojawiające się na skroniach i froncie, tzw. „baby hair”. 

kamuflaż zakoli
Zagojona pigmentacja Natural Cover
kamuflaż zakoli przed i po
Kamuflaż zakoli u kobiety przed i po zabiegu Natural Cover

Przed i po zabiegu maskowania zakoli.

Na zdjęciach widać porównanie przed i po zabiegu. Powierzchnia zakoli zostaje wypełniona delikatnymi włoskami. Dla osoby, która nie będzie wiedziała o zabiegu, efekt będzie tak naturalny, że nawet się nie domyśli, że to mogą nie być prawdziwe włosy. Zdjęcie PO jest zrobione dosłownie PO zabiegu, stąd zaczerwienienie i trochę większa wyrazistość.

Włosy u kobiety symbolizują seksualność, która często postrzegana jest jako siła. Zagęszczenie włosów to temat, który często się pojawia.

Jestem brunetką z raczej gęstymi włosami, ale kiedyś nie traktowałam tego jako dar. Przeklinałam puszystą „szopę” na swojej głowie i w duchu zazdrościłam koleżankom blondyneczkom. Dzisiaj uwielbiam swoje włosy i raczej bym ich nie zamieniła. Tym bardziej rozumiem jak istotny jest to element wyglądu dla kobiety.

Drogie Panie jeżeli chcemy utrzymać nasze włosy w dobrej kondycji, po pierwsze zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć. Jeżeli nie wiemy dlaczego tracimy gęstość w pierwszej kolejności warto zrobić badania i wybrać się do trychologa.

Gdy jednak przeszkadzają nam przerzedzenia, nawet jeżeli to jest tylko okres przejściowy, naprawdę warto rozważyć zabieg mikropigmentacji.

Komu zagęszczenie włosów posłuży? Przede wszystkim brunetkom.

Pigment w skórze głowy zawsze robi się chłodny, szarawy. Taki odcień będzie dobrze wyglądał przy ciemnych włosach. Uzyskamy efekt jak po farbowaniu włosów, gdy skóra jest zaciemniona i mamy wrażenie większej gęstości.

zagęszczenie włosów
Zagęszczenie włosów metodą mikropigmentacji

Czy w takim razie blondynki nie mogą się zdecydować na zabieg?

Mogą, ale nie wszystkie. Dobry efekt uzyskamy w przypadku farbowanych blondów. Odrobina ciemniejszego odrostu sprawi, że pigment wprowadzony w skórę zleje się z włosami. Pigmentacja wygląda też dobrze przy chłodnych odcieniach koloru. Niestety ciepłe tonacje odpadają. Różnica jest zbyt wyraźna i w efekcie nie otrzymujemy gęstej fryzury tylko wrażenie brudnej głowy. Chyba, że zdecydujemy się utrzymywać albo zrobić sobie ciemniejszy odrost u nasady. Z wizytą u fryzjera najlepiej wstrzymać się do zakończenia zabiegu i wygojenia skóry. Nie ma sensu farbować włosów wcześniej. Zanim seria zabiegów zostanie skończona odrost będzie tak duży, że i tak trzeba będzie powtórzyć farbowanie. 

zagęszczenie włosów
Zagęszczenie włosów, mikropigmentacja skóry głowy u blondynki zdjęcia przed i po zabiegu

Mikropigmentacja skóry głowy to tak naprawdę jedna z wielu metod na zagęszczenie. Ma jednak tę przewagę, że jest skuteczna, trwała, szybka i całkowicie wodoodporna.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat zagęszczenia włosów i kamuflażu zakoli napisz do mnie na [email protected] lub zadzwoń pod 694 430 810.